Bugun...
ZUCKERBERG'İN SENATODA ZOR ANLARI!
Tarih: 11.04.2018 13:09
facebook-paylas

Facebook'un patronu olan Mark Zuckerberg dün çıktığı senatoda senatörler önünde ifade verdi. Senatörler sorularıyla Zuckerberg'i terletirken, ünlü milyardere ilişkin ilginç bir detay ortaya çıktı. Facebook'un kurucusu ve patronu olan Mark Zuckerberg dün çıktığı senatoda senatörlerin karşısında ifade verdi. Senatörlerin sorularını yanıtlayan hem sorular karşısında zor anlar yaşadı, hem de kendisiyle ilgili bir ayrıntı görenleri şaşırttı.

Zuckerberg'in senatoda zor anları

"OTELİNİ SÖYLER MİYDİN"

Zuckerberg'e Senatör Whip Durbin iki adet soru sordu. Soruların ilk başta ne için sorulduğunu anlayamayanlar daha sonra Durbin'in Zuckerberg'e ders vermek istediğini anladı.

Zuckerberg'in gülerek "Hayır" yanıtı vermesi üzerine Senatör bu sefer Zuckerberg'den geçen hafta kimlere mesaj attığını söylemesini istedi.

Zuckerberg'in buna da 'Hayır' yanıtını vermesi üzerine Senatör, "Sanırım her şey bundan ibaret, gizlilik hakkınız" dedi.

Zuckerberg'in senatoda zor anları

ZUCKERBERG'E BOY UZATICI TAKVİYE

Zuckerberg'in zor anları bununla da sınırlı kalmadı. 1,71 boyunda olduğu bilinen Zuckerberg, ifade vermek için oturtulduğu sandalyede boyundan dolayı problem yaşadı. Bunun üzerine senatörler Zuckerberg'in altına bir destek koyarak, boy uzatıcı takviye yaptılar.

Zuckerberg'in senatoda zor anları

Zuckerberg'in senatoda zor anları

Zuckerberg'in senatoda zor anları

FACEBOOK SKANDALI

Sosyal medya dünyası Facebook hakkında, kişisel verilerin Cambridge Anatlitycs tarafından izinsiz olarak alınıp kullanılmasına olanak sağladığı ve seçimler üzerinde oynamalar yaptığı gerekçesiyle çeşitli suçlamalar bulunuyor.


ÇİLİNGİROĞLU: BİZ BOŞANINCA ARKADAŞLARIM HÜLYA'YA ASILDI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

24 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com